جریان غرب گرا به دلیل شکست ایده بستن با کدخدا افول کرده است

به گزارش وبلاگ پتول، یک فعال رسانه ای گفت: جریان غرب گرا دارای افول نسبی در فضای اجتماعی است و دلیل آن هم عملکرد غرب گرایان در دولت و مجلس و شکست ایده بستن با کدخداست.

جریان غرب گرا به دلیل شکست ایده بستن با کدخدا افول کرده است

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ پتول، علی خضریان، فعال سابق دانشجویی در نشست انتخاباتی رودرو با نامزد ها که به با دعوت تشکل های دانشجویی دانشگاه های تهران در حسینیه هنر برگزار شد، با بیان اینکه در کشور دو جریان غرب گرا و درون زا وجود دارد، گفت: جریان غرب گرا دارای افول نسبی در فضای اجتماعی است و دلیل آن هم عملکرد غرب گرایان در دولت و مجلس و شکست ایده بستن با کدخدا است.

وی با بیان اینکه جریان غرب گرا به دنبال ایجاد دو قطبی های کاذب است تا بتواند بدنه اجتماعی را از جریان رقیب خود در یک فضای بی اخلاق گونه دوره کرده و به خود نزدیک کند، اضافه نمود: جریان غرب گرا از عرصه هنر و فرهنگ غرض می گیرد تا دال ناکارآمدی خود در اقتصاد و سیاست را پوشش بدهد و در این راستا دست به اقدامات کثیفی زده و تا موقع انتخابات نیز به این اقدامات دست خواهد زد.

خضریان اضافه نمود: در دو قطبی واقعی درون زا و غرب گرا یک عملکرد 10 تا 15 ساله را می توانیم به عنوان یک شاخص مد نظر قرار دهیم؛ مثلا در واقعه ای مثل برجام برای ما مهم است که افراد چه تحلیل هایی کردند و جامعه را به کدام سمت بردند. اگر افرادی بوده اند که سکوت کرده اند حتما صلاحیت ندارند و اصلح نیستند که وارد مجلس شوند، چون کسی که در چنین مقطع مهمی سکوت می کند و حرف نمی زند و تلاش می کند تا با سکوت خودش هر دو طرف را راضی نگه دارد به چنین شخصی نمی توان اطمینان کرد که وارد عرصه سیاسی شود و ما از او دفاع کنیم.

وی یادآور شد: در مجلس قبل و در روز تصویب برجام رئیس فراکسیون اصولگرایان به بهانه بیماری غایب بود. بنده قائل به این هستم که این اقدام یک سکوت معنادار است. همچنین در همان روز در صحن مجلس غیرت نماینده ای نیز به جوش آمده و در حالی که گریه می کرد می گفت: حداقل اجازه بدهید حرف بزنیم. از طرفی در همان مجلس یک نفر از آقایان در حمایت از برجام دست های خود را بالا آورده بود و بعد ما می خواهیم این افراد را دوباره دور یک میز جمع کنیم و ریاست را به کسانی بدهیم که در روز تصویب برجام غائب بوده اند.

این فعال رسانه ای با بیان اینکه در سیره امیرالمومنین (ع) در روبرو با مردم نباید سخت گیر باشیم، اما در مقابل مسئولین اجازه نداریم که سخت گیر نباشیم، چون سرنوشت مردم به دست مسئولین است، گفت: کسی که می خواهد مجلس نویی بسازد و سخنگوی او هم حامی برجام بوده خب اگر این آدم بخواهد وارد مجلس شود چه فرقی با بقیه غرب گرایان دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جریان غرب گرا به دلیل شکست ایده بستن با کدخدا افول کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریان غرب گرا به دلیل شکست ایده بستن با کدخدا افول کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید