ناینگولان: غرورم باعث شد رم را ترک کنم، امیدوارم اینتر یک فرصت دیگر به من بدهد

به گزارش وبلاگ پتول، هافبک بلژیکی تیم فوتبال اینتر که به صورت قرضی برای کالیاری بازی می نماید، اعتراف کرد از تصمیم خود برای ترک رم پشیمان است.

ناینگولان: غرورم باعث شد رم را ترک کنم، امیدوارم اینتر یک فرصت دیگر به من بدهد

به گزارش وبلاگ پتول، راجا ناینگولان اعتراف کرد که تصمیمش برای ترک رم در سال 2018 یک تصمیم احساسی بوده که الان از اتخاذ آن پشیمان است.

ناینگولان پس از اختلاف پیدا کردن با مونچی، مدیر ورزشی وقت باشگاه رم - کسی که بعداً استعفا کرد - از جالوروسی جدا شد و به اینتر پیوست تا به سرمربی سابق خود لوچانو اسپالتی ملحق گردد. او اما در اینتر روزهای پرفروعی را تجربه نکرد و تابستان سال گذشته نیز آنتونیو کونته سرمربی جدید نراتزوری به او گفت شانس بازی در تیمش را ندارد. به همین دلیل ناینگولان به صورت قرضی به تیم پیشین اش کالیاری پیوست و در این فصل یکی از بهترین بازیکن سری A بوده و حتی یک بار پیروز به کسب جایزه بهترین بازیکن ماه هم شده است.

ناینگولان اما می گوید از تصمیمش برای ترک رم پشیمان است. او در یک گفت و گوی اینستاگرامی با فابیو فوگنینی، ستاره تنیس ایتالیا گفت: من قلبم را در رم جا گذاشته ام. حضور در این تیم تجربه ای بی نظیر بود. متأسفانه اجازه دادم غرور بر من مسلط گردد و به همین دلیل تصمیم به تغییر تیمم گرفتم.

هافبک بلژیکی کالیاری اضافه کرد: من به اینتر رفتم چون آنجا یک مربی بود که واقعاً مرا می خواست. با کلی اشتیاق به این تیم پیوستم اما بعد مصدوم شدم و مشکلاتی برایم به وجود آمد. با این حال وقتی به آمارهایم نگاه می کنم، می بینم که می توانم از عملکردم در این تیم هم راضی باشم، اگرچه می توانستم بهتر از این کار کنم. من در اینتر بهترین بازی هایم را ارائه نکردم. امیدوار بودم که یک شانس دیگر به من داده گردد اما این اتفاق رخ نداد و من باید با آن کنار بیایم. دو سال دیگر از قراردادم با اینتر باقی مانده است و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد، چون در این باشگاه خیلی چیزها عوض شده است.

ناینگولان در سرانجام گفت: من هنوز باور دارم که می توانم در اینتر حرف هایی برای گفتن داشته باشم. هرگز در رختکن این تیم با کسی مشکل نداشته ام و چیزهایی که در این باره گزارش شده هم صحت ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ناینگولان: غرورم باعث شد رم را ترک کنم، امیدوارم اینتر یک فرصت دیگر به من بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناینگولان: غرورم باعث شد رم را ترک کنم، امیدوارم اینتر یک فرصت دیگر به من بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید