یک پزشک در مشهد بر اثر کرونا درگذشت ، پنجمین شهید مدافع سلامت

به گزارش وبلاگ پتول، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از تقدیم پنجمین شهید مدافع سلامت مشهد در راه مبارزه با ویروس کرونا اطلاع داد.

یک پزشک در مشهد بر اثر کرونا درگذشت ، پنجمین شهید مدافع سلامت

به گزارش وبلاگ پتول حمیدرضا رحیمی در گفت وگو با خبرنگار فارس در مشهد، در مورد شهادت دکتر حمید عقیلی پزشک مشهدی، اظهار کرد: ایشان مدتی در ای سی یو بستری و به کووید 19 مبتلا شده بودند، با وجود همه کوشش ها به علت درگیری شدید ریه، به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به اینکه عقیلی پزشک عمومی بوده و مدت ها مسؤولیت درمانگاه ولیعصر (عج) را برعهده داشته است، اضافه کرد: ایشان بسیار انسان پاک و شریفی بود، خداوند در کنار امام حسین(ع) جایگاهش دهد.

رحیمی توضیح داد: بعد از شهادت حسن ارباب اولین شهید مدافع سلامت مشهد که در بیمارستان کامیاب به شهادت رسید و شهیدان دکتر یحیوی، وجدان و برادران که در این مدت در جبهه مبارزه با کرونا به شهادت رسیدند، دکتر حمید عقیلی پس از تحمل رنج بسیار به عنوان پنجمین شهید مدافع سلامت به یاران شهیدش پیوست.

لازم به ذکر است، دکتر حمید عقیلی از رزمندگان دوران دفاع مقدس بود که در روز قدس پیوند بین جهاد در جبهه های جنگ تحمیلی و جبهه دفاع از سلامت مردم و جامعه، بالاخره او را به آرزوی دیرینه اش یعنی شهادت رساند.

منبع: همشهری آنلاین

به "یک پزشک در مشهد بر اثر کرونا درگذشت ، پنجمین شهید مدافع سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک پزشک در مشهد بر اثر کرونا درگذشت ، پنجمین شهید مدافع سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید