فائوچی تکلیف دست ساز بودن کرونا ویروس را تعیین کرد

به گزارش وبلاگ پتول، ایسنا نوشت:متخصص ارشد بیماری های عفونی ستاد مقابله با کرونای آمریکا نظریه های مطرح شده درباره دست ساز بودن کروناویروس جدید یا گسترش آن به طور اتفاقی از یک آزمایشگاه چینی را رد کرد.

فائوچی تکلیف دست ساز بودن کرونا ویروس را تعیین کرد

دکتر آنتونی فائوچی، در مصاحبه با شبکه نشنال جئوگرفیک اظهار کرد، تحقیقاتی که در دسترس هستند، نشان می دهند که این ویروس به طور طبیعی تکامل یافته است.

به گزارش پایگاه خبری هیل، فائوچی در این باره گفت: اگر به تکامل این ویروس در خفاش ها و ویروسی که شیوع پیدا نموده نگاه کنید، این اطلاعات با قدرت حاکی از این هستند که این ویروس نمی تواند مصنوعی یا عمدا ساخته شده باشد و فرایند تکامل آن طبیعی است.

وی اضافه کرد: بعضی از زیست شناسان تکاملی بسیار برجسته گفته اند که اطلاعات تکامل مرحله ای حاکی از آن هستند که این ویروس در طبیعت به وجود آمده است.

فائوچی همچنین در رد نظریه هایی که درباره گسترش تصادفی این ویروس از محیط آزمایشگاه مطرح شده، گفت: این به آن معناست که این ویروس در طبیعت بوده و به همین دلیل است که متوجه نمی شوم بعضی افراد درباره چه صحبت می نمایند و زمان زیادی را برای بحث بی نتیجه در این باره صرف نمی کنم.

این در حالی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و بعضی مقامات دولتش هر چند از چند گاهی چین را فراوری نماینده و عامل انتشار این ویروس معرفی می نمایند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "فائوچی تکلیف دست ساز بودن کرونا ویروس را تعیین کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فائوچی تکلیف دست ساز بودن کرونا ویروس را تعیین کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید