کبک ضرب الاجل درخواست QSC را به 60 روز کاهش داد

به گزارش وبلاگ پتول، استان کبک در جدیدترین به روزرسانی که مورخ 26 ژوئن در برنامه مهاجرت اسکیلد ورکر انجام داده اعلام نموده است که آندسته از متقاضیان مهاجرت به کبک به وسیله برنامه اسکیلد ورکر که دعوتنامه برای تقاضا جهت گواهی انتخاب کبک یا CSQ دریافت می نمایند هم اکنون 60 روز فرصت دارند درخواست کامل خود را ارائه نمایند.

کبک ضرب الاجل درخواست QSC را به 60 روز کاهش داد

لازم به ذکر است تا پیش از این به روزرسانی، ضرب الاجل معین شده 90 روز بود و حالا این ضرب الاجل تازه، از کاهش 30 روز نسبت به ضرب الاجل قبلی حکایت دارد. جالب است بدانید دقیقا یک سال قبل هم چنین کاهشی در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا صورت گرفت. این کاهش در ضرب الاجل یکی از سه اقدامی بود که دولت کبک اتخاذ نموده است.

دومین اقدامی که دولت کبک اتخاذ نموده این است که اعلام نموده است که ابراز تمایل ها - EOI هایی - که در حال حاضر در بانک متقاضیان برنامه اسکیلد ورکر کبک وجود دارند تا شش ماه دیگر هم معتبر خواهند بود.

و اما سومین مورد این است که ابراز تمایل های متقاضیانی که دعوتنامه برای تقاضا جهت گواهی انتخاب کبک را رد می نمایند در طول مدت اعتبارشان در بانک متقاضیان باقی خواهند ماند. دولت کبک بعلاوه اعلام نموده است که این تغییرات و اقدامات از 26 زوئن اجرایی شده اند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "کبک ضرب الاجل درخواست QSC را به 60 روز کاهش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کبک ضرب الاجل درخواست QSC را به 60 روز کاهش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید